Lyla 2 – wibrator dla par

Lelo Lyla Lelo Lyla Lelo Lyla Lelo Lyla Lelo Lyla Lelo Lyla

Pilot w rękę i do łóżka! To jednak nie czas na oglądanie kolejnego programu, to idealna chwila ku temu byś razem ze swoim partnerem mogła bawić się lepiej niż w filmie! Ty, On i Lyla 2 – czarny wibrator dla par w roli głównej. Co takiego ma w sobie ten gadżet, że powinien stać się nieodłączną częścią Waszych namiętnych zabaw?

  • • Dajcie sobie szansę na jeszcze więcej doznań – gdy wibrujące jajeczko znajdzie się w pochwie, on/ona przejmie nad nim kontrolę
  • • Mało tego... On będzie wiedział, co Ci daje – pilot bowiem wibruje z intensywnością odpowiadającej dokładnie tej w Tobie!

Dzięki temu możesz odkryć przyjemności, o których jeszcze nie miałaś pojęcia – a on będzie szczęśliwy, że może Ci w tym pomóc. Nie ograniczajcie się do waginy – poszukajcie innych wrażliwych na bodźce miejsc i pobudzajcie je tym gadżetem. Taka zabawa na pewno podniesie temperaturę w sypialni... albo w łazience, bowiem jest to opcja wodoodporna w całkowitym stopniu. Ten wysmakowany produkt to również idealny pomysł na prezent, nie sądzisz?

KUP W SKLEPIE