Pulsator Stronic marki Fun Factory

Pulsator Stronic Pulsator Stronic Pulsator Stronic Pulsator Stronic

Każda kobieta powinna znaleźć sobie chwilę na przyjemność - Pulsator stronic fiolet to wspaniały pretekst ku temu, by na chwilę odciąć się od szarej rzeczywistości i oddać nowym doznaniom, uniesieniom.- To gadżet, który pokochały już panie na całym świecie – również możesz należeć do tego zadowolonego grona, jeśli tego chcesz. Warto się skusić i to przynajmniej z 5 powodów:

  1. 1. Pulsator to inne wrażenia niż tradycyjny wibrator – porusza się w przód i tył – poznasz nowe aspekty przyjemności!
  2. 2. Nigdy się nie znudzisz tym gadżetem, bowiem masz do dyspozycji aż 10 programów pulsowania – to zabawa na długie godziny.
  3. 3. Łatwość obsługi sprawi, że będziesz mogła skupić się tylko na tym, co miłe – wystarczy jeden przycisk, by uruchomić drogę do cielesnych doznań.
  4. 4. Podświetlany panel sterowania to hit, dzięki któremu zabawa nawet w egipskich ciemnościach będzie możliwa....
  5. 5. Możesz go dyskretnie i bezpiecznie brać ze sobą tam, gdzie chcesz – ułatwi Ci to jego kształt, jak również funkcja blokady przycisku.

Wodoodporność i wykonanie z bezpiecznego 100% silikonu medycznego to już wisienki na torcie, które sprawią, że każda kobieta będzie szczęśliwa z powodu posiadania tej wyjątkowej zabawki erotycznej!

KUP W SKLEPIE