venus balls

Venus Balls

Venus Balls To wersja ulepszona, cięższa, co oznacza, że efekty treningu będą jeszcze lepsze!
teneo duo

Teneo Duo
ulepszone kulki waginalne

Teneo Duo Kulki są tak zaprojektowane, by nie było problemów z ich wprowadzeniem, odpowiednio stymulują pochwę, są też całkowicie bezpieczne i łatwe do utrzymania w czystości.
kulki fascinate

Fascinate
kulki gejszy

Fascinate Fantastyczne, cukierkowo różowe kulki gejszy z miłego w dotyku silikonu medycznego. Kulki przeznaczone są dla kobiet zarówno nie rodzących jak i po porodzie.
lelo luna

Lelo Luna
kulki gejszy

Lelo Luna praktyczny zestaw dla kobiet zdeterminowanych w ćwiczeniu mięśni kegla. Kulki bardzo praktyczne, w delikatnej kolorystyce - idealnie nadające się do regularnego noszenia.
lelo luna mini

Luna Mini
kulki gejszy

Luna Mini Luna mini to seria wysokiej jakości kulek, przeznaczonych dla młodych kobiet. Anatomia kobiecego ciała zmienia się pod wpływem ciąży i porodu dlatego też, kobiety młode potrzebują nieco innego produktu.

Podwójne kulki gejszy

Podwójne kulki gejszy Propozycja dla pań, które chcą kontynuować przygodę z kulkami, mają już w tym zakresie doświadczenia, bo używały wcześniej tego gadżetu w wersji pojedynczej. Warto właśnie w takiej kolejności zaplanować treningi, gdyż dzięki temu osiąga się stopniowe jak najlepsze efekty. CZYTAJ DALEJ
women's desire

Women's Desire
zestaw kulek gejszy

Women's Desire Zestaw dla kobiet to znakomity pomysł na zadbanie o poprawę swoich doznań seksualnych, jak i swojego zdrowia intymnego.
delicious pleasure

Delicious Pleasure

Delicious Pleasure Chcesz mieć niezapomnianą rozkosz, nowe doznania, odkrywać erotyzm jak bohaterka pięćdziesięciu twarzy Greya? Zacznij używać kulek Delicious Pleasure.
luna noir

Luna Noir
małe kulki gejszy

Luna Noir Piękne wykonanie, bezpieczny medyczny silikon, połączony z błyszczącymi kulkami – to idealna propozycja dla kobiet znających swoje potrzeby i dążących do ich spełnienia.