Luna Noir - małe kulki gejszy

kulki lelo luna noir kulki lelo luna noir kulki lelo luna noir kulki lelo luna noir kulki lelo luna noir

Czerń to kolor uwielbiany przez liczną rzeszę kobiet, to zmysłowość i tajemnica. Podobnie wiele kobiet ubóstwia perły, a te czarne są jeszcze bardziej niezwykłe i intrygujące. Połączenie tych dwóch cech daje wspaniałe kulki gejszy Luna Noir. Każda kobieta kochająca zmysłowość, tajemnicę i doznania na miarę mistycyzmu, powinna zauroczyć się tymi kulkami.

Piękne wykonanie, bezpieczny medyczny silikon, połączony z błyszczącymi kulkami – to idealna propozycja dla kobiet znających swoje potrzeby i dążących do ich spełnienia.

Kulki Noir to wyjątkowy gadżet, idealny na wyjątkowy wieczór zarówno dla niej, jak i dla niego. Zestaw w estetycznym pudełku, dzięki czemu stanowi idealny pomysł na prezent. Możliwości zabawy kulkami jest wiele -tym bardziej, że seria Noir jest idealna dla kobiet w każdym wieku.

Widząc takie czarne perły na swojej toaletce, każda kobieta zapragnie się z nimi zaprzyjaźnić...

Aplikujemy je tak jak każde inne kulki, czyli z użyciem wody lub lubrykantu, w całkowitym rozluźnieniu. Kulki sprawdzają się idealnie podczas ruchu, tak więc pomysłowość wykorzystania tej propozycji jest już intrygująca sama w sobie – do czego Ty je wykorzystasz?

KUP W SKLEPIE