Ami- progresywne kulki gejszy

kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami kulki progresywne Je Joue Ami

Kulki gejszy to wspaniały produkt opracowany z myślą o kobietach wymagających. Używanie ich dobrze wpływa na zdrowie, jak i zapewnia rozkoszne doznania. Jak to możliwe? Bowiem, fioletowe kulki Ami to produkt wysokiej jakości, zapewniający działanie pozwalające skutecznie i przyjemnie ćwiczyć mięśnie Kegla zarówno przed porodem jak i po.

Niewątpliwe zalety, które w stu procentach zachęcą każdą kobietę do używania kulek to:

  • Kulki poprawiają elastyczność pochwy
  • Intensyfikują doznania podczas stosunku
  • Poprzez drgania wywołują rozkoszne uczucie, którym można się delektować chociażby podczas sprzątania domu

Kulek należy używać stopniowo, zwiększając czas systematycznie. Po miesiącu każda kobieta będzie zdumiona efektami, a partner oszaleje widząc efekty „przed i po”. Istnieją różne rozmiary kulek, dlatego każda kobieta bez najmniejszego problemu dobierze odpowiednie dla siebie.

Aplikuj kulki zawsze w rozluźnieniu i przy użyciu wody lub lubrykantu. Kulki Ami wykonane są z trwałego silikonu medycznego, sznureczek jest zintegrowany, nie ma obaw, że się urwie a kulki uszkodzą. Jest to produkt bezzapachowy i wodoodporny, dzięki czemu spasuje każdej pani.

KUP W SKLEPIE