teneo uno

Teneo Uno
ulepszone kulki gejszy

Teneo Uno Produkt, stworzony z myślą o kobietach świadomych swoich potrzeb.
venus balls

Venus Balls

Venus Balls To wersja ulepszona, cięższa, co oznacza, że efekty treningu będą jeszcze lepsze!
kulki gejszy

Kulki gejszy

Kulki gejszy Akcesoria stworzone specjalnie z myślą o kobietach świadomych swojego ciała, poszukujących sposobów na zadbanie o swoje zdrowie intymne. Ćwiczenie mięśni Kegla ma niebagatelny wpływ na zdolność do osiągania orgazmu w czasie klasycznego stosunku.
womens desire

Women's Desire
zestaw kulek gejszy

Women's Desire Zestaw dla kobiet to znakomity pomysł na zadbanie o poprawę swoich doznań seksualnych, jak i swojego zdrowia intymnego.
kulki fascinate

Fascinate
kulki gejszy

Fascinate Fantastyczne, cukierkowo różowe kulki gejszy z miłego w dotyku silikonu medycznego. Kulki przeznaczone są dla kobiet zarówno nie rodzących jak i po porodzie.
kulki flex

Flex
kulki progresywne

Ami Słodka niewinność ze zmysłowym doznaniem- tak można nazwać te cudowne, cukierkowe kulki Flex. Progresywny zestaw, idealny na prezent dla kobiety, która chce rozpocząć zabawę z gadżetami.

Pojedyńcze kulki gejszy

Pojedyńcze kulki gejszy Pozwalają kobietom rozpoczynającym przygodę z tego typu gadżetami w sposób odpowiedni zadbać o swój komfort w czasie ćwiczeń. Pojedyncze kulki są idealne dla początkujących – od nich najczęściej powinno się zaczynać treningi mięśni Kegla.
luna mini

Luna Mini
kulki gejszy

Luna Mini Luna mini to seria wysokiej jakości kulek, przeznaczonych dla młodych kobiet. Anatomia kobiecego ciała zmienia się pod wpływem ciąży i porodu dlatego też, kobiety młode potrzebują nieco innego produktu.
lelo luna

Lelo Luna
kulki gejszy

Lelo Luna praktyczny zestaw dla kobiet zdeterminowanych w ćwiczeniu mięśni kegla. Kulki bardzo praktyczne, w delikatnej kolorystyce - idealnie nadające się do regularnego noszenia.
teneo duo

Teneo Duo
ulepszone kulki waginalne

Teneo Duo Kulki są tak zaprojektowane, by nie było problemów z ich wprowadzeniem, odpowiednio stymulują pochwę, są też całkowicie bezpieczne i łatwe do utrzymania w czystości.
metalowe kulki gejszy

Ben Wa Balls
metalowe kulki gejszy

Ben Wa Balls Nowoczesne kulki dla nowoczesnych kobiet! Każda Pani spragniona intensywnych doznań, powinna mieć w swojej toaletce te cudowne kulki.
delicious pleasure

50 twarzy Greya
kulki gejszy

Delicious Pleasure Chcesz mieć niezapomnianą rozkosz, nowe doznania, odkrywać erotyzm jak bohaterka pięćdziesięciu twarzy Greya? Zacznij używać kulek Delicious Pleasure.
plumbum

Plum Bum
progresywne kulki gejszy

Plum Bum Kulki plum bum to bardzo delikatny i ekskluzywny produkt, dający korzyści na kilku płaszczyznach.

Podwójne kulki gejszy

Podwójne kulki gejszy Propozycja dla pań, które chcą kontynuować przygodę z kulkami, mają już w tym zakresie doświadczenia, bo używały wcześniej tego gadżetu w wersji pojedynczej. Warto właśnie w takiej kolejności zaplanować treningi, gdyż dzięki temu osiąga się stopniowe jak najlepsze efekty.
luna noir

Luna Noir
małe kulki gejszy

Luna Noir Piękne wykonanie, bezpieczny medyczny silikon, połączony z błyszczącymi kulkami – to idealna propozycja dla kobiet znających swoje potrzeby i dążących do ich spełnienia.

Progresywne kulki gejszy

Progresywne kulki gejszy Bardzo praktyczny wybór – można dobrać rodzaj treningu do swojego aktualnego zapotrzebowania. Taki model można użytkować zarówno w sytuacji, gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z kulkami – są więc doskonałe dla pań początkujących, jak i wtedy, gdy chcemy przejść na kolejny stopnień zaawansowania.
laid k1

Kulki K.1.
magnetyczne kulki dopochwowe

Kulki K.1 Kulki gejszy LAID to nietypowy zestaw, nowość i przełom w kwestii ćwiczenia mięśni kegla. Kulki gejszy LAID to nietypowy zestaw, nowość i przełom w kwestii ćwiczenia mięśni Kegla.
ami jejoue

Ami
kulki progresywne

Ami Kulki Ami to produkt wysokiej jakości, zapewniający działanie pozwalające skutecznie i przyjemnie ćwiczyć mięśnie kegla zarówno przed porodem jak i po.