Teneo Uno – ulepszone kulki waginalne

Teneo Uno Teneo Uno Teneo Uno

Teneo Uno – czarne ulepszone kulki to jeszcze lepsza zabawa, cudowne doznania i działanie prozdrowotne! Te wszystkie efekty osiągniesz, sięgając po ten produkt, stworzony z myślą o kobietach świadomych swoich potrzeb.

Odpowiednie ćwiczenia mięśni pochwy pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się swoim życiem seksualnym – to sposób na poprawę komfortu w czasie stosunku, zintensyfikowanie doznań. Dlatego warto regularnie używać kulek gejszy – tym bardziej, że jest to bardzo miła czynność. Tutaj mamy do czynienia z wyjątkowym produktem, ulepszonym, zaprojektowanym i wykonanym niezwykle starannie, z troską o każdy szczegół. Udało się dzięki temu stworzyć taki model, który jeszcze lepiej stymuluje mięśnie pochwy, tym samym je wzmacniając, pozwalają kobiecie lepiej nad nimi panować – ma to wpływ nie tylko na doznania seksualne, ale też na ogólny komfort życia.

W dodatku można mieć pewność, że kwestie bezpieczeństwa zostały także wzięte pod uwagę – dlatego wybrano odpowiedni materiał, używany do produkcji wyrobów medycznych.

KUP W SKLEPIE