Flexi Felix - elastyczne kulki analne

Kulki analne Kulki analne Kulki analne Kulki analne

Flexi Felix - różowe kulki analne to niezwykły gadżet, który sprawdzi się także w przypadku osób początkujących, niemających jeszcze za sobą doświadczeń analnych. Dzięki tym koralikom, możliwa jest stopniowa stymulacja, w zależności od potrzeb, stopnia zaawansowania, stanu podniecenia – można zwiększać te doznania. Pomysłowy gadżet został tak opracowany, by właśnie dawał takie korzyści, stopniowego wtajemniczania w analne przyjemności.

To doskonały pomysł na urozmaicenie swojego życia seksualnego, zwiększenia możliwości sprawiania sobie rozkoszy w czasie masturbacji lub też zabaw z parterem czy partnerką. Kulki analne mają tak rozmieszczone koraliki, by dawać sobie czas na przyzwyczajanie się do tego stymulacji, co sprawia, że są one doskonałe też dla początkujących.

To wyrób bezpieczny, starannie opracowany, wykonany z silikonu medycznego. Elastyczny, miły w dotyku, przyjazny dla skóry i hipoalergiczny. Dzięki temu masz pewność, że stawiasz na gadżet doskonałej jakości, godny pełnego zaufania.

KUP W SKLEPIE