B Balls - drgające kulki analne

Korek analny B Balls Korek analny B Balls Korek analny B Balls Korek analny B Balls Korek analny B Balls

B Balls - fioletowe drgające kulki analne to pomysłowy gadżet, bazujący na znanym już rozwiązaniu – kulki gejszy w wersji analnej! Stymulacja będzie więc ekscytująca, gdyż połączenie korka i kulek w tak atrakcyjnym wydaniu daje jeszcze większe możliwości stymulacji okolic anusa.

Projekt zabawki został przygotowany szczególnie starannie. Dzięki temu model ten cechuje się łatwością używania, ma odpowiedni kształt, pozwalający na bezproblemowe wprowadzanie go i wyjmowanie. Poza tym jest to produkt bezpieczny, wykonany z materiałów atestowanych, przyjaznych, niepowodujących zagrożenia. Możliwość przeżycia niezapomnianych doznań wiąże się z tym, że kulki, wprawiane w drgania, stymulują analnie – tak więc dla zwolenników tego typu zmysłowych rokoszy to rozwiązanie jest nową możliwością odkrywania nieodkrytych jeszcze dotąd aspektów swojej seksualności.

Warto je więc wybrać, by dać sobie możliwość uatrakcyjnienia zabaw solo lub też z parterem/partnerką. Dyskretne, estetyczne, przyjemne w dotyku – czysta radość.

KUP W SKLEPIE