Progresywne kulki waginalne Flex

kulki flex kulki flex kulki flex kulki flex kulki flex kulki flex

Słodka niewinność ze zmysłowym doznaniem- tak można nazwać te cudowne, cukierkowe kulki Flex. Progresywny zestaw, idealny na prezent dla kobiety, która chce rozpocząć zabawę z gadżetami. Wspaniałe kulki w kształcie serc są idealną opcją dla kobiet nieco nieśmiałych i romantycznych. Zestaw zawiera kulki pojedyncze, od których należy rozpocząć terapię mięśni, by potem przejść do podwójnych.

Wspaniałe opakowany zestaw wysokiej jakości, z bezpiecznego silikonu medycznego, sznureczki spojone z kulką. W środku drgające ciężarki - będące najważniejszym elementem kulek.

Każda kobieta zakocha się w tak magicznym serduszku, które jest niepozorne, małe a daje taką moc i rozkosz. Kulki tego typu to fajny gadżet dla dwojga, duża doza flirtu, zabawy i wzrastającego podniecenia.

To co wyróżnia te kulki od innych, to wyjątkowy kształt, miły w dotyku silikon i zachowanie funkcji prozdrowotnej. To nie tylko gadżet do sypialni, te kulki każdej kobiecie mogą poprawić komfort życia, poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy.

Idealny produkt do wyćwiczenia mięśni przed porodem i idealny do powrotu po porodzie, do stanu przed porodem.

KUP W SKLEPIE