Różowy wibrator punktu G - Bcute Classic Curve

mini wibrator Bcute mini wibrator Bcute mini wibrator Bcute mini wibrator Bcute mini wibrator Bcute

Bcute Classic Curve mini wibrator punktu G ma wiele atrakcyjnych funkcji, a ze względu na prostotę obsługi i dodatkowe walory – będzie idealnym pomysłem na rozpoczęcie przygody z tego typu gadżetami erotycznymi.

Jego budowa sprawia, że pozwala on stymulować punkt G – źródło kobiecej rozkoszy. Będzie się też świetnie sprawdzał do użytku zewnętrznego, jako urozmaicenie życia seksualnego, doskonały w czasie masturbacji, jak i zabawy we dwoje. Można go wykorzystać do stymulowania różnych stref erogennych, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, co jest znakomitym sposobem na poznawanie siebie nawzajem i zwiększenie radości z życia seksualnego, poprzez wprowadzenie urozmaiceń.

Mały, poręczny, funkcjonalny i dyskretny wibrator sprawdzi się w różnych sytuacjach. Możesz zbawiać się nim w czasie kąpieli, gdyż jest wodoodporny. Idealny na wyjazdy, wycieczki. Piękny projekt, nowoczesny design oraz łatwość do utrzymania w stanie higienicznej czystości – to dodatkowe atuty. Jest bezpieczny, funkcjonalny i zapewnia niebywałą rozkosz!

KUP W SKLEPIE